طراحي و اجراي انواع آبنما لاکچری” جوی و برکه کلاسیک” ابشار صخره ایی

آبنما  ” جوی “برکه” ابشار: 

شرکت نرگس سبز دشتستان مفتخر است طرحها و ایده های جذابی را برای شما داشته باشد .با ابشارها و برکه ها و جوی ها و ابنماها در کنار گیاهان و فضای سبز محیطی تلطیف کننده ایی را برای شما ایجاد نماید. شرکت نرگس سبز دشتستان با متریالهای متفاوت فضاهای دل انگیزی را برای شما عزیزان ایجاد نماید.

مهمترین و تاثیر گذار ترین عنصر معماری در طرح باغ ایرانی آبنما است. آبنما که مایع زندگی جوشان درونش (آب) شادی و آرامش بیننده را به همراه دارد ، همزمان شور و هیجان خاصی در او القا می کند. حرکت و موسیقی آب نه تنها آرامش بخش است ، بلکه جلوه خاصی به پوشش فضای سبز اطراف خود هر چند اندک باشد ، می دهد . لذا طراحی و اجرای آبنما در هر فضا و مکانی بیش از پیش لازم و ضروری است.

اجرای آبنما تقریبا در تمامی مکان ها میسر است . با وجود متریال های متنوع آب بند کننده ،کوچکترین محدودیتی در محل اجرا وجود ندارد .

از متداول ترین فضاهای باز در اجرا , را می توان به روف گاردن  و حیاط ساختمان ها و از فضا های بسته می توان به پاسیو ها و لابی مجتمع ها اشاره کرد. آب نما بر حسب خصوصیات محل ، شکل و نوع و اندازه آن متغییر میباشد.

به عبارت دیگر اگر اندازه طول آب نما بیشتر از عرض آن باشد، آبنما کشیده و بزرگتر جلوه مینماید و اگر هر اندازه عرض بیشتر و نزدیک به طول گردد ، آب نما کوچک و فشرده بنظر میرسد.

شرکت نرگس سبز دشتستان همواره برای ایجاد فضاهای رویایی در کنار شما میباشد.

نرگس سبز در خدمت گلبازان

مهندس سقط فروش

طراحي و اجراي انواع آبنما لاکچری” جوی و برکه کلاسیک” ابشار صخره ایی