طراحي و اجراي انواع آلاچیق لاکچری و پرگولای مدرن و انواع کلبه های چوبی و محوطه سازی با چوب روسی و ترموودPuddle & Pergola

طراحي و اجراي انواع آلاچیق لاکچری و پرگولای مدرن و انواع کلبه های چوبی و محوطه سازی با چوب روسی و ترموود

Puddle & Pergola

شرکت نرگس سبز دشتستان با استفاده از متریالهای متفاوت و مختلف همچون چوب روسی اشباع شده ” ترمووود فنلاند” پروفیل واهن ” انواع سنگ توانایی ساخت زیباترین و جذاب ترین الاچیق ها و پرگولاها را دارد.

آلاچیق یک سازه نیمه باز است و برای استراحت در فضای باز ساخته می‌شود تا از طبیعت استفاده کنیم، لذت ببریم و یک سرپناه برای جلوگیری از تابش آفتاب و بارش برف و باران داشته باشیم. از آلاچیق در فضاهای باز باغ، ویلا،  روف گاردن، پارک و … استفاده می‌شود و بخشی از دکوراسیون حیاط و فضای باز است.
آلاچیق ها با توجه به نوع آب و هوا طراحی می‌شوند و برای دیوار های آلاچیق از چوب یا شیشه استفاده می شود. برخی آلاچیق ها فضای کاملا بسته‌ایی دارند که بیشتر برای مناطق سرد و یا برای استفاده در فصل زمستان هستند و می‌توان داخل آن‌ها وسایل گرمایشی به کار برد.

آلاچیق های چوبی جزء قدیمی ترین آلاچیق ها محسوب می شوند. این آلاچیق ها را در طرح های مختلف با انواع چوب طراحی می کنند. علاوه بر چوب, از فلز نیز می توان در ساخت آلاچیق ها استفاده نمود. امروز آلاچیق های فلزی متنوعی ساخته شده اند. این آلاچیق ها را می توان در فضای باز ثابت نمود. در گذشته بیشتر از سقف های گنبدی شکل در ساخت آلاچیق ها استفاده می کردند، اما امروز طراحی های متنوعی برای سقف آلاچیق صورت می گیرد. یکی دیگر از سازه های پرکاربرد در ساخت آلاچیق ها، پارچه ها هستند. بسته به شرایط آب و هوایی در ساخت سقف و دیوار های برخی از آلاچیق ها، از پارچه ها استفاده می کنند.

 

طراحي و اجراي انواع آلاچیق لاکچری و پرگولای مدرن و انواع کلبه های چوبی و محوطه سازی با چوب روسی و ترموودPuddle & Pergola