طراحي و اجراي دکوراسیون داخلی و بازسازی با نرگس سبز تجربه کنیدdecorator & designer

طراحي و اجراي دکوراسیون داخلی و بازسازی 

بهترین دیزاین و طراحی و اجرای دکوراسیون ودکوراتیو در بازسازی را از نرگس سبز بخواهید:

decorator & designer

شرکت نرگس سبز دشتستان ، کلیه خدمات دکوراسیون داخلی شامل طراحی, اجرا و مدیریت پروژه را ارائه می نماید. گروه طراحی  شرکت نرگس سبز دشتستان از یک تیم حرفه ای در زمینه دکوراسیون داخلی تشکیل شده، که دارای تخصصی عالی زیر نظر مهندس سقط فروش در زمینه های مرتبط  دکوراسیون وزیبا سازی فضا و فضای سبز و گیاهان دکوراتیو ومحیط می باشد.گروه دکوراسیون داخلی نرگس سبز ، پروژه های مورد نظر شما را کاملا” اختصاصی همراه با خلاقیت ، علاقه و تعهد کاری به انجام می رساند .

طراحان  نرگس سبز دشتستان همراه با شما برای طراحی و دکوراسیون داخلی  و بازسازهای مبتنی بر شیوه زندگی و بودجه شما گام بر می دارند.

  10 توصیه نرگس سبز دشتستان برای چیدمان منزل ومحل کار :

1. وسایل اضافه را در اتاق استراحت قرار ندهید :

خانه را زیاد با وسایل شلوغ نکنید و فضا برای مانور قرار دهید. این خبر خوبی است برای افرادی که می خواهند از بودجه کم استفاده کنند و لازم نیست همه ی فضاهای خانه را با وسایل پر کنید. بودجه را صرف وسایل زیاد نکنید بلکه صرف وسایل با کیفیت نمایید.

2. پوستر را در ارتفاع دست آویزان کنید :

در گالری ها و موزه ها پوستر را در وسط و مرکز 57 اینچ تا 60 اینچ آویزان می کنند. (چشم متوسط انسانها سطح 57 اینچ می بیند.)

3. چطور وسایل را با فرش تنظیم کنید:

سه راه تنظیم وسایل با فرش وجود دارد. فرش به اندازه کافی بزرگ باشد که همه سطح زمین را فرا بگیرد، این باعث می شود که منزل اشرافی تر بنظر بیاید. می توانید 12 تا 18 اینچ سطح زمین را خالی بگذارید. اگر شما اتاق کوچکی دارید پهن کردن یک فرش بهترین انتخاب است تا پهن کردن قالیچه های کوچک. فقط پایه های جلویی صندلی ها را روی فرش قرار دهید.

 4. جلب توجه ایجاد کنید :

جلب توجه شما می تواند یک هود زیبا در آشپزخانه باشد یا یک تکه هنری در اتاق نشیمن یا یک تابلو در اتاق خواب باشد. چیزهایی را انتخاب کنید که جلب توجه می کنند مثل :شومینه و چراغ چون با هم جلب توجه می کنند.

5. سوی دید را در نظر بگیرید :

جلب توجه از هر اتاق به اتاق دیگر متفاوت است. بهترین گزینه  نرگس سبز برای جلب توجه “درست کردن ورودی خانه است “چون هر شخصی در ابتدا ورودی منزل را تماشا میکنند.

6. ویرایش وسایل :

اگر وسایلتان با هم تطبیق ندارد از آن استفاده نکنید، آن را کنار بگذارید شاید جای دیگر به کار آمد، مثلا منزل خود را عوض کردید و به جای بزرگتر نقل مکان کردید.

7. مقیاس متفاوت :

 وسیله ای که در مغازه خوب بنظر می آید ممکن است در منزل شما مثل فیلی در یک اتاق باشد یا ممکن است خیلی کوچک باشد.بنابر این مقیاس خیلی مهم است.

8. اضافه کردن لامپ :

در آشپزخانه کابینت ها با چراغ هستند و همه ی چراغ ها در ساخت یکی نیستند و نور متفاوت دارند و همین چراغ ها جلب توجه زیادی می کنند.

9. ایجاد درخشندگی با وسایل متناسب :

بستگی به شخصیت شما دارد که از چه وسایلی برای آراستن استفاده کنید. هر چه بیشتر سعی کنید نتیجه بهتری هم می گیرید. هماهنگی وسایلی که با هم متناسب نیستند جلوه زیبایی به منزل نمی دهد، مثل:صندلی مربعی یا یک قفسه کتاب و یک لوستر بزرگ در یک اتاق منظم نتیجه خیلی رضایت بخشی ندارد.

10. همه ی خلاقیت هایی که بر حسب علاقه است را کنار بگذارید: 

راهنما داشتن باعث یک شروع خوب میشود حتی اگر بعضی وسایل با فضا سازگار نباشد. چیدمان دکوراسیون به چیدمان مدرن معنی نمی شود، با یک راهنمای مناسب می توانید دکوراسیون زیبایی داشته باشید.

نرگس سبز دشتستان همواره در کنار شما خوش سلیقه ها میباشد.

مهندس سقط فروش

نرگس سبز دشتستان در خدمت گلبازان

طراحي و اجراي دکوراسیون داخلی و بازسازی با نرگس سبز تجربه کنیدdecorator & designer