طراحي و اجراي روفگاردن یا باغبام چیست؟Roofgarden

طراحي و اجراي روفگاردن یا باغبام 

روف گاردن را با نرگس سبز دشتستان “تلفیق “علم هنرتجربه ” را با هم داشته باشید:

پشت بام شما باغ شخصي شما:

شرکت نرگس سبز دشتستان افتخار دارد با بیش از 25 سال سابقه زیباترین و شکیل ترین و مدرن ترین روفگاردن که تصوری از ان ندارید را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت برای شما طراحی و اجرا نماید.

طراحی و اجرای روفگاردن و باغ بام :

شامل دو مرحله ، عمرانی ( اجرای ایزولاسیون و زهکشی ) و لنداسکیپ ( اجرای فضای سبز و تجهیزاتی مانند آلاچیق و باربکیو و .. ) می باشد . استفاده از مصالح نوین ژئوتکستایل ، ژئوممبران و ژئودرین در تسریع ، کاهش هزینه ها و بالا بردن ایمنی سیستم ایزولاسیون ، زهکشی و فیلتراسیون بام به عنوان یکی از اساسی ترین اجزا ساختمان ، تخصص ما می باشد.

طراحی انواع باغ ها :

محوطه سازی باغ فقط ایجاد فضای سبز و آبیاری و هرس نیست بلکه محوطه سازی به ایجاد فضایی جادویی گفته می شود که در باغ و یا هر فضای سبزی ایجاد می شود و شما می توانید ساعاتی از روز را در این محیط های سر سبز و رویایی به نشستن و تماشای گل ها و گیاهان بپردازید.  در محوطه سازی برای زیبایی بیشتر از درختچه ها و گل ها و گونه های مختلف گیاهان استفاده می شود و شما می توانید با ترکیب گل ها و گونه های مختلف گیاهان  به سبک های مختلف از جمله سبک باغ های ایرانی ، فرانسوی ، ایتالیای ( رومی) ، ژاپنی ، روسیه و باغ های انگلیسی ، منظره فوق العاده ای را در محوطه حیاط ، ویلا و یا باغ ایجاد نمایید.

شرکت نرگس سبز دشتستان همواره بر بام شما در کنار شما بهترین ایده پردازی ها دارد.

مهندس سقط فروش

نرگس سبز در خدمت گلبازان

طراحي و اجراي روفگاردن یا باغبام چیست؟Roofgarden