طراحي و اجراي لند اسکیپ یا مهندسی منظر چیست؟ landscape design

لنداسکیپ و مهندسي منظر چيست؟

landscape design

شرکت نرگس سبز دشتستان بیش از 25سال سابقه پیش رو در طراحی منظر و لنداسکیپ میباشد. این شرکت مفتخر است با ایده پردازی های نوین و کلاسیک و مدرن  شما را به محیط زیبا و جذاب نزدیکتر نماید. شرکت نرگس سبز دشتستان دارای کادری مجرب و خلاق و منحصر به فردی میباشد.

معماری منظر،( لنداسکیپ)

 طبیعت گرا، مخاطب محور و عملکرد گرا که با سازماندهی زمین و ساختمان ها برای استفاده و بهره مندی انسان سروکار دارد. در ادامه به فضای بیرونی، چه از دیدگاه محیط زیست و طبیعت، چه از دیدگاه رابطه آن با زندگی انسان و چه از دیدگاه هنر و

از خصوصیات شاخص محوطه سازی و فضای سبز می توان به ایجاد فضایی دلنشین، روحیه بخش و جذاب برای کاربران میباشد.

امروزه یکی از معضلات بزرگ شهرها، موضوع آلودگی هوا می باشد که یکی از راه های مقابله با آن ایجاد محوطه های سبز در اطراف و پشت بام منازل می باشد. از دیگر ویژگی های محوطه سازی و فضای سبز، ایجاد فضایی دلنشین و جذاب برای کاربران است و استفاده از عناصری مانند آبنما,آلاچیق,نهرهای کوچک,فضای سبز و انواع گل وگیاه و…عبارت معماری منظر دلالت بر حرفه ای دارد که قصد آن طراحی و ساماندهی منظره است؛ بنابراین تعریف مفهوم منظر به شناخت دامنه فعالیت این حرفه کمک خواهد کرد.

معماری منظر،( لنداسکیپ)علمی است طبیعت گرا، مخاطب محور و عملکرد گرا که با سازماندهی زمین و ساختمان ها برای استفاده و بهره مندی انسان سروکار دارد. در ادامه به فضای بیرونی، چه از دیدگاه محیط زیست و طبیعت، چه از دیدگاه رابطه آن با زندگی انسان و چه از دیدگاه هنر و زیبایی شناسی می پردازد. از خصوصیات شاخص محوطه سازی و فضای سبز می توان به ایجاد فضایی دلنشین، روحیه بخش و جذاب برای کاربران میباشد.

نرگس سبز دشتستان همواره در کنار شما برای ایجاد فضای چشم نواز و دلنواز میباشد. ایجاد محیطی ارامش بخش را با نرگس سبز دشتستان تجربه نمایید.

مهندس سقط فروش

نرگس سبز در خدمت گلبازان

طراحي و اجراي لند اسکیپ یا مهندسی منظر چیست؟ landscape design